Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Думають про доцільність: російська влада заморозила будівництво опріснювальної установки в Сакському районі

31 / 05 / 2021

Про це 31 травня повідомила віце-прем’єр окупаційного уряду Криму Світлана Маслова під час «круглого столу» в Раді Федерації РФ.

За її словами, якщо під Азовським морем знайдуть достатні запаси прісної води, то буде уважно розглянута доцільність будівництва установки.

«Ведуться роботи Росгеології спільно з Роснедрами з підтвердження запасів води на дні Азовського моря. До робіт вже приступили. У разі, якщо запаси будуть підтверджені, буде розрахована економічна доцільність того, що ефективніше: будівництво установки або видобуток води з глибин Азовського моря», — сказала Світлана Маслова.

Будівництво опріснювальної установки в Ялті, за словами чиновниці, підтверджено і проектувальник вже приступив до роботи над об’єктом.

Нагадаємо, окупаційна влада Криму анонсувала будівництво опріснювальних установок в Судакському районі, в Керчі, Феодосії та Ялті. Глава окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов заявив, що опріснення морської води — єдиний гарантований спосіб поліпшити ситуацію з водопостачанням Криму. 

У свою чергу уряд РФ вважає, що ці установки не вирішать проблему з водопостачанням Криму, а служитимуть лише резервним джерелом води.

Про те, як влада РФ намагається вирішити проблему вододефіциту в Криму, читайте в нашому матеріалі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини