Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ДУМ Москви злякалось диверсій Меджлісу

19 / 02 / 2016

Духовне управління мусульман Москви і Центрального регіону виступив з підтримкою заборонити Меджліс кримськотатарського народу на півострові, раніше ініційованого «прокурором» Криму Наталією Поклонскою, передає QHA.

Як заявив голова ЦРО Духовного управління мусульман Москви і Центрального регіону Альбір Крганов в ході відеомосту Москва-Сімферополь в прес-центрі МІА «Росія сьогодні», Меджліс не має прямого відношення до кримських татар.

«Це своєчасне і правильне рішення. Ніякого стосунку до мешканців Криму – кримським татарам Меджліс не має. Це штучна форма гри на почуттях віруючих людей», – висловив думку Крганов.

За його словами, Меджліс загрожує суспільству терористичними атаками і диверсіями.

«Сепаратистська діяльність, чи не спроба збройних терористичних атак і диверсій – це все відноситься більш до Кримінального кодексу і питань національної безпеки, ніж до громадянської дискусії або суспільного діалогу. І те, що він з подачі Заходу веде інформаційну війну, хоче розколоти суспільство, сьогодні кримськими татарами сприймається вже інакше. Абсолютна більшість кримських татар зрозуміло, що йде велика гра, і керівники Меджлісу заробляють собі дивіденди, – заявив муфтій.

Раніше російський прокурор Криму Наталія Поклонська подала позов в «Верховний суд Криму» про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини