Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Друзі Панова: він не міг сам відправитися до Криму

11 / 08 / 2016

Українець Євген Панов, якого росіяни звинувачують у підготовці терактів в Криму, не міг добровільно відправитися на півострів. Таку думку в коментарі QirimInfo висловила Лілія Епіхіна, волонтер благодійного фонду “Героям України”, в діяльності якого брав участь затриманий росіянами українець.

За її словами, Панов як учасник АТО не планував відвідувати Крим і прекрасно розумів, чим йому загрожувало відвідування окупованих територій.

“Для Панова те саме, що самогубство — туди їхати. Так як він атошник, він патріот, то зрозуміло, чим би це закінчилося. Ніхто його туди не міг посилати, і сам він не мог туди поїхати ні у справах, ні на відпочинок. Версія одна, що його дійсно викрали. він просто зник. Ми його шукали чотири дні, його друзі не знали, де він, мати і дружина не знали. Він просто зник “, – розповіла Епіхіна.

За її словами, в суботу Панов ще був на зв’язку, а в неділю зв’язку вже не було.

Цю інформацію підтвердив друг Панова, керівник благодійного фонду “Героям України” Геннадій Деркач. За його словами, Панов прямував в гості до друзів на вихідні і пропав.

“Він сказав, що “я збираюся в гості і буду завтра”. Чотири доби не було з ним зв’язку, шукали по всіх знайомих, по друзях, ніхто нічого не знав. Для всіх нас стало шоком, що ми побачили його по телевізору, вже побитого, що його звинувачують у тероризмі. Він був звичайний водій, їздив на автобусі кожен день. Ну який з нього терорист? Повна маячня”, – розповів Деркач.

Деркач також висловив сумніви, що Панов міг самостійно відправитися на окупований півострів.

“Це абсурд! Як колишній воїн АТО може поїхати в Крим?” – пояснив Деркач.

Нагадаємо, вчора ФСБ РФ повідомила про затримання в Криму громадянина України Євгена Панова за звинуваченням у тероризмі. Його близькі повідомляють про те, що Євген пропав на неокупованій території України.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини