Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Дружина Романа Сущенка написала відкритого листа дружині Президента Франції

25 / 05 / 2017

Дружина українського журналіста Романа Сущенка Анжеліка написала відкритого листа дружині Президента Франції Еммануеля Макрона Бріджит Троньє. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Марк Фейгін.

Анжеліка Сущенко попросила першу леді Франції про сприяння у звільненні Романа Сущенка. Українка розповіла, що родина Сущенко прожила у Франції 6 років, де Роман працював в якості кореспондента державного агентства УКРІНФОРМ.

«Мій чоловік був заарештований в Москві 30 вересня 2016 року в період його перебування у рідних і звинувачений в шпигунстві на користь української держави. Безліч громадських організацій виступили за звільнення Романа, в тому числі журналістських і правозахисних, офіційних і громадських», – написала Анжеліка Сущенко.

Дружина українського журналіста нагадала про війну, яку веде Росія проти України.

«Війна в Україні, яку веде російське керівництво, вбирає в себе, раз по раз, все нових жертв. Мій чоловік виявився в цій ситуації не з власної волі, а як заручник непередбачуваних обставин. Він журналіст, а не “шпигун”, в чому його звинувачує Москва. І для того, щоб вселити це людям, що утримує його в Росії, необхідні неймовірні зусилля, на які тільки і здатне керівництво Французької Республіки», – заявила українка.

Нагадаємо, український політв’язень, журналіст Роман Сущенко написав листа з московського СІЗО, де він утримується першому заступнику міністра з питань окупованих територій України Юсуфу Куркчі.

30 вересня 2016 року в Москві ФСБ затримала спеціального кореспондента «Укрінформу» у Франції Романа Сущенка. Російська влада звинуватила його в шпигунстві.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини