Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Дружина Царьова отримала птахофабрику в Криму

9 / 08 / 2016

Дружина Олега Царьова Лариса отримала в якості майданчика для інвестування птахофабрику в Сімферопольському районі, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Відповідна інформація знаходиться в «Реєстрі інвестиційних проектів, що реалізуються на території Республіки Крим». За існуючими даними, ТОВ «Кримська торгово-промислова компанія» займеться «реконструкцією і розвитком птахофабрики з виробництва м’яса птиці і курячого яйця на земельних ділянках орієнтовною площею 53 га».

«Загальний обсяг інвестицій складе 3 172 020,0 тис. рублів, у тому числі капітальних вкладень 1 532 250,0 тис. рублів», — зазначено в графі про плановані інвестиції.

Птахофабрика “Південна” входила в агропромисловий холдинг “Авангард” українського підприємця Олега Бахматюка. Вона припинила роботу в кінці 2013 року. Після анексії півострова в зв’язку з тим, що зупинка підприємства значно скоротила виробництво курячих яєць в Криму, до неї виявилося можливим застосувати “закон” про примусовий викуп об’єктів, що мають стратегічне значення.

Нагадаємо, збіглий народний депутат і колишній спікер «парламенту» «Новоросії» Олег Царьов отримав від Росії будівлю кримського дитячого санаторію «Ай-Тодор».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини