Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Допоможіть захистити «Будинок вільних людей»

22 / 06 / 2016

За 10 місяців роботи експерти «Будинку вільних людей» обробили понад 30 тис. звернень переселенців стосовно гуманітарної допомоги, працевлаштування, медичної допомоги, житла, правових консультацій, психологічної допомоги, навчальних програм та розвитку, організації дозвілля та інтеграції в місцеву громаду. За цей час хаб відвідали 8500 переселенців із Криму та сходу. Саме формат спільного простору надає можливості налагодженої, скоординованої, плідної роботи у цьому напрямку.

Від початку військового конфлікту організації діяли на волонтерських засадах, але коли збільшився обсяг роботи, звернулись до міжнародних організацій. Сьогодні комерційну оренду за приміщення сплачує Агентство США з міжнародного розвитку USAID, але лише до серпня 2016 р.

Тому громадські організації просять владу сприяти в отриманні в оренду приміщення, що перебуває у державній або комунальній власності.

Перфоманс під стінами КМДА дасть змогу продемонструвати важливість роботи «Будинку вільних людей», а також покаже, що трапиться, якщо він припинить свою діяльність.

Під час акції активісти планують надавати консультації переселенцям просто неба, демонструючи таким чином готовність продовжувати допомагати за будь-яких обставин.

На додаток, зі зверненнями до влади виступлять керівники громадських організацій КримSOS, Восток SOS, Центр зайнятості Вільних людей та Новий Донбас.

Раніше активісти вже подали численні звернення щодо виділення приміщення до голови КМДА, Фонду Державного Майна, трьох районних адміністрацій у м. Києві, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.             

Якщо приміщення не буде знайдене, «Будинок вільних людей» не зможе продовжувати роботу в чинному форматі та буде вимушений надавати послуги просто неба. Отож, приходьте та підтримайте нас!

Дата та час: 23 червня о 12.00.

Адреса заходу: Хрещатик, 36, Київська міська державна адміністрація

Долучайтесь до події у Facebook   та слідкуйте за новинами акції.

Телефони для ЗМІ: +38 (066) 926 74 30, +38 (067) 825 16 86 (Марія)

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини