Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

До вересня на ПБК хочуть знести 800 самобудів

12 / 07 / 2016

«Уряд» Криму має намір приступити до знесення самобудів на півострові після інвентаризації 100-метрової смуги в прибережній зоні. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив російський голова Криму Сергій Аксьонов.

«Вже до 1 вересня поточного року інвентаризація 100-метрової смуги в прибережній зоні Криму буде завершена. Відразу після її закінчення уряд республіки готовий приступити до знесення незаконно зведених об’єктів», — написав він.

За його словами, на сьогоднішній день в зоні Великої Ялти та Великої Алушти налічується близько 800 об’єктів, які потенційно потрапляють під знесення. «Усі підрозділи з технікою сформовані і чекають команди», — підкреслив Аксьонов.

При цьому він зазначив, що об’єкти, які «не перешкоджають розвитку району» та відвідуванню пляжу і власники яких платять податки, знесені не будуть. «За всіма такими об’єктами буде прийнято окреме рішення», — додав Аксьонов.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини