Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

До проєкту підтримки ініціатив КримSOS планують долучитись 28 організацій

4 / 07 / 2022

До проєкту підтримки ініціатив КримSOS подали заявки 28 громадських організацій та ініціативних груп, що допомагають вимушеним переселенцям. Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко

“За два місяці на пропозицію КримSOS долучитись до проєкту підтримки ініціатив відгукнулись 28 організацій з 13 областей України. Представники цих організацій допомагають вимушеним переселенцям подолати виклики, що пов’язані з внутрішнім переміщенням”, –  розповів Голова правління КримSOS Денис Савченко. 

Наразі заявки подали організації, що працюють у Київській, Кіровоградській, Чернівецькій, Черкаській, Хмельницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Львівській, Харківській, Волинській, Миколаївській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. Серед напрямів їх роботи є різноманітні ініціативи з соціальної, гуманітарної, юридичної, психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО). 

З 2015 року КримSOS реалізує проєкт  “Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України” від УВКБ ООН. Зараз в ньому залучені  75 громадських організацій та ініціативних груп.  Для того, щоб долучитись – необхідно заповнити форму за посиланням.  

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини