Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

До Порошенка звернулись з вимогою відреагувати на ситуацію з політв’язнями

28 / 10 / 2016

Громадські активісти та народні депутати опублікували відкритий лист із зверненням, адресованим президенту, голові СБУ, секретарю РНБО, МЗС та Мін’юсту. Лист опублікований на сторінці друга Олега Сенцова Євгена Черникова у Facebook.

Ініціатори звернення вимагають від ключових відомств активізувати роботу щодо звільнення українських політв’язнів, утримуваних у тюрмах РФ та Криму.

«Призначити конкретну особу або інституцію, відповідальну саме за переговорний процес у питанні щодо звільнення категорії українських громадян, які з політичних мотивів утримуються в неволі на території РФ та тимчасово окупованого Криму. Зобов’язати цю особу або інституцію регулярно звітуватися у закритому від громадськості режимі перед родичами згаданої категорії осіб та їх захисниками <…> Зобов’язати цю особу або інституцію регулярно (скажімо, раз на місяць) звітуватися перед громадськістю (в обсязі, що не завадить веденню переговорів) щодо прогресу в переговорному процесі», – йдеться у зверненні.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини