Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

До Панова в Лефортово не пустили російських адвокатів

2 / 11 / 2016

Адвокати Євгена Панова Ольга і Дмитро Дінзе не змогли потрапити до свого підзахисного в Лефортово. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

1 листопада адвокати Панова намагалися зустрітися з ним під час слідчих дій в Москві. Спочатку адвокатів змусили чекати дві з половиною години біля СІЗО Лефортово. Потім слідчий ФСБ РФ Селіверстов попросив їх підійти до Слідчого управління ФСБ РФ. Там слідчий дозволив зустрітися з Пановим тільки адвокату з Сімферополя.

Свої дії слідчий пояснив тим, що йому було дане розпорядження впустити в слідчий кабінет тільки одну конкретну людину. При провадженні слідчих дій слідчий ФСБ РФ ознайомив адвоката з Сімферополя з постановами про призначення експертиз і з висновками по ряду експертиз. Так, він ознайомив з дактилоскопічними, генетичними, балістичною, біологічною експертизами.

Слідчий ФСБ РФ відмовився прийняти від адвокатів клопотання, пославшись на невиконання адвокатами при їх подачі необхідних “процесуальних норм”. Однак адвокати іншим способом вручать ці клопотання слідчому в найближчі дні.
Московські адвокати раніше подали заяви в СІЗО Лефортово з проханням про допуск до підзахисного. Однак слідчі органи Росії продовжують створювати перешкоди для захисників Панова.

У КПГ вважають, що дії слідчих порушують фундаментальне право на захист, яке закріплене в ст. 10 Загальної декларації прав людини, і ст.6 Європейської конвенції про захист прав людини, яка передбачає право кожного на справедливий судовий розгляд.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини