Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

До 2018 року ялтинські школи обнесуть парканами і оснастять «тривожними» кнопками

9 / 02 / 2016

 

На території Ялтинських шкіл планують встановити «тривожні» кнопки і пожежні сигналізації. Ввести додаткові заходи безпеки планують у всіх школах регіону до 2018 року. Відповідні вимоги містяться в муніципальній програмі Ялти на 2016-2018 роки, повідомляють «Новини Криму».

За словами керівника апарату антитерористичної комісії муніципального округу міста Ялти Георгія Юр’єва, програма вже прийнята муніципалітетом і готова до реалізації.

«В Ялті прийнята муніципальна програма на 2016-2018 роки щодо фінансування цих заходів. Вона включає периметральну огорожу для шкіл, встановлення пожежної сигналізації й установку кнопки тривожної сигналізації. У минулому році виділили близько 15 мільйонів рублів на облаштування периметральних огорож шкіл. Відбувається освоєння цих коштів», – розповів він.

Крім того Юр’єв додав, що на 2016 рік закладено близько 12 мільйонів рублів для оснащення освітніх установ відеоспостереженням. Фінансування буде йти за рахунок муніципального бюджету.

За словами голови Міністерства освіти Криму Наталії Гончарової, огородження шкіл може увійти в зону відповідальності муніципалітетів, також відзначається, що деякі навчальні заклади встановлюють камери спостереження за свій рахунок.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини