Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Дні добрих заходів у КримSOS

28 / 09 / 2016

Запрошуємо вас веселитися і водночас допомагати, долучившись до наступних заходів:

«Добра йога»

Допомагати – це не лише про жалощі або розваги. Це також і про здоров’я, гарний настрій та гармонію душі з тілом. Тому чекаємо Вас 5 жовтня о 8:30 на занятті з йоги від досвідченого тренера йоги Gala Sara. Адже що може бути краще, ніж початок робочого дня не з сонливості і ненависті до всього світу, а з заряду гармонії та енергії? Вартість заняття – ваше пожертвування від 100 грн. Реєструйтесь на заняття тут

 

 

«Добрі кінофільми»

Приходьте до нас у гості на перегляд кінофільмів! Чекаємо Вас на першому кінопоказі 11 жовтня о 19:00 в гостинній залі КримSOS на перегляді фільму «Поки не зіграв у ящик». Реєстрація тут.

«Добрі читання»

 Читаємо вголос хороші надихаючі історії. Чом би й ні? Як в дитинстві – можна мріяти, надихатись, долучившись до гарної справи. Точну дату читань уточнимо згодом та обіцяємо, що на вас чекає сюрприз!

 

Вартість відвідування заходів благодійний внесок на Ваш розсуд. Усі кошти будуть перераховані на рахунок проекту на Спільнокошті.

Ви також можете долучитися до кампанії – запропонувати проведення спільного заходу, реалізувати ідею разом із нами тощо. Скринька для добрих ідей та співпраці: j.fedotovskyh@krymsos.com

***

Хоспіс «Допомога» виключно волонтерська ініціатива, що опікується самотніми літніми людьми, більшість з яких є вимушеними переселенцями зі сходу України. Проект був започаткований ще у 1998 році в Луганській області. Його волонтери допомогли у різний спосіб близько 15 000 людям. Коли ж розпочалися бойові дії, хоспіс разом зі своїми підопічними виїхав на мирні території й розташувався в с. Перемога Броварського району Київської області.

 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини