Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Для відродження кримських клубів достатньо мільйона доларів» — експерти

6 / 08 / 2015

Для відродження на материку кримських клубів не потрібно великого бюджету. Футболістам достатньо буде невеликої заробітної плати. Про це заявили футбольні експерти під час прес-брифінгу 6 серпня в Києві.

На думку футбольного експерта Романа Бебеха, річного бюджету в кількості одного мільйона доларів може бути достатньо для майбутніх кримських клубів. «Ринок зараз диктує такі умови, що в прем’єр-лізі сильно впала заробітна плата: раніше середня ставка складала $15-20 тис., а на сьогоднішній день, в такому клубі як одеський «Чорноморець», футболісти можуть отримувати 30 тис. грн. І всі задоволені, що мають контракти», — заявив Бебех.

Експерти говорили й про реальні можливості знайти спонсорів для нових клубів. Такими можуть стати й самі уболівальники.

«Насамперед, це питання політичної доцільності. Якщо у нас влада хотіла би показувати сигнали, що Крим — частина України, а «Таврія» не тільки футбольний бренд, а й політичний, то гроші звичайно знайшлися б. Беручи приклади найвідоміших футбольних клубів в світі, таких як «Барселона» та «Реал», то у них є величезна кількість фанатів, які являються малими акціонерами цих клубів. Окрім великих власників, частина акцій, а це десь десятки відсотків, належать звичайним ультрас. На жаль, в Україні футбол ніколи не був бізнесом, він не приносив грошових «принад», але він давав серйозні політичні дивіденди», — заявив ідеолог проекту «Free Crimea» Тарас Березовець.

Також експерти обговорили й можливість фінансування футбольного клубу «Таврія» Дмитром Фірташем. На думку Романа Бебеха, така ідея є правильною, бо «футбольні люди» з півострову чекають чітких повідомлень, що їм робити далі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини