Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Для охорони Керченського мосту в Росгвардіі створюють загін бойових аквалангістів

9 / 09 / 2016

У Федеральній службі військ Національної гвардії (ФСВНГ) створюється загін бойових аквалангістів для охорони мосту через Керченську протоку, повідомляють Известия.

“На сьогоднішній день формування військової частини вже практично завершено. Військовослужбовці відразу ж приступлять до охорони об’єктів будівництва Керченського мосту і продовжать виконувати це завдання після закінчення його будівництва”, — розповіло «Ізвєстіям» інформоване джерело в російських силових відомствах.

За інформацією джерела, до обов’язків спецзагону буде входити охорона мосту від можливих терористичних атак і “рейдів ворожих диверсантів”. Ще одним завданням для військових дайверів буде знешкодження боєприпасів, що залишилися в прибережних водах з часів Великої Вітчизняної війни. Також плавці не допустять до Керченського мосту дайверів-аматорів.

В даний час будівництво Керченського мосту охороняють військовослужбовці Чорноморського флоту РФ. В районі будівництва постійно діє оперативна група з декількох протидиверсійних катерів, а також зведений загін бойових плавців-розвідників і підводних мінерів.

Вибір редакції

Ще Новини