Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Для Криму пропонують розробити нову податкову систему

2 / 08 / 2016

Уповноважений при президенті РФ з захисту прав підприємців Борис Титов пропонує розробити для Криму нову податкову систему. Про це він повідомив журналістам в Сімферополі, передає “ТАСС”.

“Крим – вільна економічна зона, ми тут повинні відпрацьовувати механізми залучення інвесторів, ми тут повинні розробити нову податкову систему, <...> впроваджувати спочатку тут всі досвідчені економічні розробки”, – заявив він.

Крім того, Титов вважає, що Крим міг би стати “інноваційним майданчиком для багатьох інноваційних підприємств”, тим самим, півострів зможе розвиватися більш швидкими темпами, ніж Росія в цілому.

“Точками зростання повинні стати питання розвитку Криму як промислового майданчика, інноваційного майданчика, що забезпечує потреби насамперед оборони, тому що тут бази Військово-морського флоту, тут можуть працювати велика кількість приватних компаній <...> Це велике джерело зростання економіки”, – вважає Титов.

Також велику частину ВРП Криму повинен складати туризм, якому для розвитку потрібні “стимулюючі заходи”, зазначив Титов. На думку бізнес-омбудсмена, Криму належить зробити прорив в залученні інвестицій в сільське господарство.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини