Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Діячі культури просять перевірити інформацію про тортури над Сенцовим

31 / 08 / 2015

Понад 300 діячів мистецтва, зокрема режисери, сценаристи, актори та журналісти — підписали відкритий лист на адресу Ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини з проханням перевірити інформацію про застосування тортур до українського режисера Олега Сенцова.

Відповідний документ розміщено на сайті відомства. «Просимо ініціювати розслідування за фактом повідомлень Сенцова і Афанасьєва про застосовувалися до них тортурах і випадків «вибивання» потрібних слідству свідчень», – йдеться у документі.

Колективне звернення було направлено від громадської організації «Союз кінематографістів професійних кінематографічних організацій та об’єднань Росії» («Кіносоюз»). Серед підписантів — режисери Андрій Звягінцев, Валерій Тодоровський, Андрій Смирнов, Олександр Зельдович та Борис Хлєбніков.

Нагадаємо, раніше QirimInfo повідомляв про те, що Північно-Кавказький військовий окружний суд засудив Олега Сенцова та Олександра Кольченко до 20 і 10 років суворого режиму відповідно.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини