Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Діти-переселенці відкрили для себе цікаву науку в Експериментаніумі

20 / 01 / 2016

Ранок вівторка надовго запам’ятається 13-ом дітям, чиї сім’ї переїхали з тимчасово окупованих територій України чи зони АТО. Для дітлахів провели екскурсію в музеї, що популярно і наочно пояснює наукові закони, відкриття та інші речі, про які в школі діти можуть дізнатись лише в теорії.

«Усі експонати в нашому музеї не просто можна, а ТРЕБА чіпати руками» сповістила екскурсовод Катя на початку зустрічі. Маленькі відвідувачі слухняно послідували вказівці екскурсовода. І наступні півтори години їх не можна було відірвати від експонатів. Усі були особливо в захваті від гігантських мильних бульбашок.

 

Також діти залюбки перевтілились в музикантів в акустичній кімнаті, “торкались” струму руками, уявляли себе супер-героями в пожежній машині…

…і навіть послухали музику зубами!

 

 У вільний час малеча змогла досхочу набігатись кімнатами музею і спробувати все, що впадало в око. Опісля екскурсії маленькі гості з захватом ділилился з батьками своїми враженнями. А ми від команди КримSOS щиро дякуємо Експериментаніуму за можливість безкоштовно з користю розважити дітей зі східних регіонів та Криму!

 
 
 
 
 
 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини