Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Діти-переселенці побували на столичній «Дитячій планеті»

17 / 11 / 2016

КримSOS постійно організовує різноманітні заходи для активного дитячого дозвілля. Саме на таких неформальних зустрічах можна не тільки відпочити, а й поспілкуватись та знайти нових друзів. Фотозвіт та декілька відгуків від батьків та дітей з останнього такого заходу:

«Ми були вперше в такому місці. Сину дуже сподобались батути та лабіринти. Вийшло невеличке свято серед буднів. Дякуємо за турботу та доброту», – поділилась Марія з Донецької області.

«Якщо чесно, дуже втомились. Малечі все сподобалось. Моя старшенька познайомилась з іншими дітьми, а я зустріла знайомих», – ділиться враженнями Олена, мати 9-ти річної Поліни та 2-річного Мирослава.

«Спасибі величезне за прекрасну можливість весело і цікаво провести будній день! Донечка, забувши про все, веселилася, стрибала, каталася, малювала, розписувала гіпсову фігурку, в загальному захопленню не було меж!» – розповіла Ірина про враження 11-річної доньки Олі.

«Мені сподобалось «ремонтувати» машину та стрибати на батутах. А ще плигати у м’який басейн з кубиками», – з захопленням поділився 10-річний Максим.

 

«Парк недалеко від нашого дому, ми тут бували раніше. Звичайно дуже приємно, що запросили безкоштовно відвідати, це трохи заощадило сімейний бюджет. Наша донька полюбляє стрибати на батутах та лазити по лабіринтах», – ділиться Світлана з Луганська.

 

КримSOS щиро дякує власниці мережі парків «Дитяча планета» Тетяні Володимирівні Боровик за співпрацю та надану можливість.

 

Більше фотографій  – в альбомі на сторінці КримSOS у Facebook.

 

«Дитяча планета» – це мережа дитячих парків святкування днів народження по усій території Україні. У кожному парку знаходяться дитячі зони активного відпочинку з батутами, кульками, лабіринтами, а також кафетерії, де можна відзначити будь-які дитячі свята.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини