Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Дітей кримського політв'язня Еміра-Усейна Куку змушують дати показання проти батька

27 / 09 / 2016

У Криму на дітей політв’язня Еміра-Усейна Куку чиниться тиск, щоб вони дали свідчення проти батька, повідомив в facebook адвокат Олександр Попков.

За його словами, в школі до дітей заарештованого приходив челвоек, який представився співробітником ФСБ і розповідав про те, як погано вчинив їх батько і що він довго буде сидіти в тюрмі. Адвокат зажадав залучення силовика до відповідальності, після чого органи опіки почали перевірку поганого виконання батьківських обов’язків з боку Емір-Усейна.

“Прокуратура побачила ознаки злочину (ст.156 КК РФ) нібито в тому, що своєю бездіяльністю Емір-Усеін, що сидить в СІЗО, допустив описану ситуацію. І тепер інспектор у справах неповнолітніх спочатку зажадала привезти дітей для дачі пояснень проти тата, а коли їй відмовили, стала здійснювати різні маневри, щоб зловити дітей без батьків”, — пише Попков.

Також адвокат повідомляє, що діти Куку тепер перебувають вдома і бояться ходити в школу.

Емір-Усейн Куку, член Кримської контактної групи з прав людини, був затриманий 11 лютого 2016 з підозрою в зв’язку з організацією «Хізб ут-Тахрір», яка в Росії вважається терористичною.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини