Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Держприкордонслужба України радить утриматися від поїздок до Криму

11 / 08 / 2016

У Держприкордонслужбі України рекомендують українцям не їхати до анексованого Криму без гострої необхідності, повідомляють Крим.Реаліі.

«З огляду на напружену обстановку на півострові, яка протягом останніх днів нагніталася окупантами, Держприкордонслужба настійно рекомендує громадянам України без гострої необхідності утриматися від відвідування окупованого півострова», — сказав спікер українського прикордонного відомства Олег Слободян на прес-конференції в Києві 11 серпня.

Також спікер повідомив про фільтраційні заходи, що проводяться російською стороною.

«У всіх трьох російських пунктах пропуску «Перекоп», «Джанкой» і «Армянськ» російські правоохоронці проводять фільтрацію всіх осіб чоловічої статі від 18 років, що виїжджають на материкову частину України. Зокрема встановлюється мета поїздки, повні установчі дані на особу, контактні телефони, адреси проживання та інша персональна інформація», — наводить слова Слободяна Центр журналістських розслідувань.

Також росіяни ведуть ретельну перевірку українських громадян, що прямують до Криму, а деяким відмовляють у в’їзді.

«Нам відомо про те, що огляд транспорту здійснюється ретельно і найприспікливіше. Частина тих, хто хотів потрапити на півострів, отримали відмову від окупантів з формулюванням: «Немає підстав для в’їзду в Крим»», — зазначив речник Держприкордонслужби.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини