Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Держдума вирішила підтримати виноробів Криму

8 / 06 / 2016

Держдума у вівторок прийняла в першому читанні законопроект, спрямований на розвиток виноградарської та виноробної галузі в Криму. Згідно із законопроектом, кримські винороби можуть отримати можливість до 1 січня 2018 року виробляти лікерне вино з захищеним географічним зазначенням та захищеним найменуванням місця походження з вмістом етилового спирту від 12,5% до 22% готової продукції, передають «РІА Новини».

Для того, щоб реалізувати проект, винні напої з вмістом спирту від 12,5%, вироблені в Криму, пропонується вважати лікерним вином. Зараз під лікерним вином розуміється продукція з вмістом спирту від 15% до 22%.

Проект надає кримським виноробам право до 2018 року здійснювати в Криму роздрібний продаж їх продукції з захищеним географічним зазначенням та захищеним найменуванням місця походження на розлив в поліетиленову (ПЕТ) тару, але тільки в належних виноробам фірмових стаціонарних торгових об’єктах, а також при наданні ними послуг громадського живлення.

Торгові об’єкти повинні належати виноробам на праві власності, господарському віданні, оперативному управлінні або знаходитись у них в оренді на термін не менше року. До 1 січня 2018 року до кримських організацій, що виробляють таку виноробну продукцію, не застосовуватимуться вимоги, що стосуються ведення реєстру виноградних насаджень, обліку та декларування обсягу винограду, використаного для виробництва такої продукції, порядку видачі ліцензій на її виробництво, зберігання і постачання.

Для організацій, які здійснюють роздрібний продаж алкогольної продукції (за винятком пива і пивних напоїв, сидру, Пуаре, медовухи) в Криму, на 2018 рік переноситься обов’язок мати стаціонарні торгові об’єкти і складські приміщення загальною площею не менше 50 квадратних метрів у містах і не менше 25 квадратних метрів у сільських поселеннях.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини