Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Депутата Степанченка, обвинуваченого у вимаганні грошей, побив начальник ІТТ

2 / 06 / 2017

Депутата алуштинської міської ради Павла Степанченка, обвинуваченого у вимаганні грошей у представника «Єдиної Росії», побив начальник ІТТ. Про це в коментарі QirimInfo розповів адвокат Олексій Ладін. За словами адвоката, між Степанченко і начальником ІТТ Алушти виник конфлікт. Заява про побиття Степанченко зробив в ході чергового судового засідання.

 «В результаті конфлікту начальник ІТТ Алушти поставив його [Степанченка] до стінки, завдав йому кілька ударів, потім підключився ще один співробітник – заламали йому руки, і після цього начальник ІТТ завдав Степанченку ще кілька ударів», – розповів Ладін.

Обвинувачений також розповів, що в ході обшуку в його камері, який проводив начальник ІТТ, у нього пропали заяви про ненадання йому медичної допомоги. Степанченко заявив, що продублює цю заяву. Адвокат також додав, що за фактом побиття Степанченка буде проведена прокурорська перевірка.

Нагадаємо, депутат міськради Павло Степанченко, а також журналіст Олексій Назимов є фігурантами кримінальної справи про вимагання грошей. За версією слідства, вони вимагали гроші у представника Алуштинської філії російської партії «Єдина Росія» за нерозголошення відомостей, що ганьблять членів цієї партії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини