Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Депутат Європарламенту: ЄС не збирається знімати санкції з Росії

12 / 05 / 2017

Сьогодні, 12 травня, німецький політик, депутат Європарламенту Ребекка Гармс під час прес-конференції у Києві заявила, що Європейський парламент не збирається знімати санкції з Російської федерації.

«Ми вважаємо, що це не правильно, що кожні 6 місяців ми переглядаємо санкції. Ми вважаєм, що цей період треба подовжити. Ми повинні мати санкції хоча б на 1 рік без перегляду», – заявила Ребекка Гармс.

Також вона зазначила, що успіх співачки Джамали на «Євробаченні 2016» допоможе європейцям зрозуміти, в яких важких умовах окупації знаходиться Крим сьогодні.

«Своєю піснею Джамала спромоглася показати європейську історію, ту її частину, яку не знають інші люди на континенті», – розказала Гармс.

Депутат також, додала, що особисто працює над тим, аби привернути увагу до ситуації, що склалася навколо прав кримських татар на анексованому півострові.

«В Європейському парламенті ми мали слухання щодо ситуації прав людини в різних частинах Європи. Ми дослідили ситуацію в Абхазії, в Придністров’ї, в зонах замороженого конфлікту, і дуже важка ситуація з правами людини саме в Криму», – заявила німецький політик.

Народний депутат України Мустафа Джемілєв під час прес-конференції провів історичні аналогії дій російської окупаційної влади, по відношенню до кримських татар, з їхніми радянськими попередниками. Джемілєв розповів, що методи, до яких вдається російська влада мало чим відрізняються від радянських. Російські силовики продовжують практику залякування та цькування корінного народу Криму.

Координатор проекту КримСОС Таміла Ташева нагадала про утиски кримськотатарської мови на півострові.

«Ми робили дослідження з етнічної дискримінації і знайшли дуже багато випадків, коли ми бачили обмеження і в користуванні мовою, і обмеження навіть на побутовому рівні», – розповіла Ташева.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини