Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Депутат Держдуми: Москва Аксьоновим сильно незадоволена

26 / 02 / 2016

Депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов в ефірі Радіо Крим.Реаліі заявив, що впевнений у відставці “голови” Криму Сергія Аксьонова. Опозиціонер вважає, що в Москві незадоволені освоєнням коштів кримською владою. 

«Крісло під паном Аксьоновим зараз активно хитається. Москва сильно незадоволена тим, як використовуються гроші федерального бюджету, що виділяються на Крим. Відомо, що вони частину грошей просто не можуть освоїти через управлінську неграмотність. Ну а частина грошей банально розкрадається і не доходить до призначення», — сказав він. 

Пономарьов зазначив, що керівництво Росії може «списати» на Аксьонова всі невдачі в політиці РФ на півострові. 

«За невдачі в Криму хтось повинен нести відповідальність. І він відноситься до числа людей, які сприймалися як пасіонарії, які були потрібні, коли потрібно було Крим віднімати. Але він в цьому сенсі краще для російських органів влади, ніж Чалий. Чалий зовсім ідеаліст», — сказав депутат. 

Нагадаємо, раніше генеральний директор групи компаній «Інкерман» Олексій Липко заявив, що місцеві чиновники справляються зі своєю роботою, але частина коштів залишається неосвоєними через відсутність інших ресурсів, але в Москві не бажають цього визнавати.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини