Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Де всі викрадені і зниклі? – активісти запитають РФ 25 серпня в Києві

22 / 08 / 2016

За різними даними на території окупованого Криму пропало безвісти від 13 до 20 осіб, як мінімум 6 чоловік були знайдені вбитими. У зв’язку з цим КримSOS ініціював проведення 25 числа кожного місяця акцій під Російським посольством. Ці акції символ незгоди з репресивними діями РФ стосовно кримчан і нагадування про вимогу встановити місцезнаходження зниклих без вести, а також провести ефективне розслідування всіх випадків насильницьких зникнень і вбивств за останні два роки.

Ми закликаємо всіх небайдужих знову приєднається до нас 25 серпня о 11:00 під Посольством РФ (пр-т Повітрофлотський, 27).

Нагадаємо, що раніше 27 липня команда КримSOS та інші активісти, кому небайдуже те, що відбувається на півострові, вийшли під огороджену колючим дротом будівлю Посольства РФ. Учасники акції закликали громадськість не дозволити забути про факти насильницького зникнення людей на території окупованого Криму, а владу РФ негайно вжити заходів щодо якнайшвидшого знаходження Ервіна Ібрагімова та інших викрадених.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини