Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Дату пред'явлення обвинувачення в новій редакції Умерову перенесли на наступний тижень

27 / 01 / 2017

Пред’явлення обвинувачення в новій редакції заступнику голови Меджлісу Ільмі Умерову перенесли на понеділок, 30 січня. Про це повідомляє Радіо Свобода.

«По незалежним від мене причинам процедуру перенесли на понеділок [30 січня]», – сказав Умеров.

За словами заступника голови Меджлісу, це може бути пов’язано з тим, що єдиний адвокат, який залишився у нього Едем Семедляев 27 січня перебуває на процесі по «справі 26 лютого» в суді (інших адвокатів виключили з процесу), а без адвоката приймати звинувачення в новій редакції Умеров не має наміру.

Раніше повідомлялося, що Умерова викликали до слідчого ФСБ Росії 27 січня, де йому повинні були пред’явити «звинувачення в новій редакції».

Як відомо, Ільмі Умерова 16 грудня 2016 року викликали на допит в ФСБ, де йому повідомили про проведення дослідчої перевірки за відеозаписом. Пізніше Умеров опублікував відео, через якого його викликали на допит в ФСБ Криму.

Нагадаємо, 12 травня екс-прокурор Криму Наталія Поклонська повідомила, що слідчі ФСБ порушили проти Ільмі Умерова кримінальну справу за статтею 280.1 КК РФ «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини