Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Данила Даценка призначили керівником СБУ по АР Крим і Севастополю

9 / 06 / 2016

Голова СБУ Василь Грицак представив нового керівника регіонального підрозділу – Данила Даценка. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“Я впевнений, що під керівництвом Данила Даценка посилиться українська присутність у Криму і мінімізуються спроби експортувати «російську весну» з території тимчасово окупованого півострова”, – зазначив Грицак.

Голова СБУ підкреслив, що служба зобов’язана документувати і розслідувати кожен злочин окупантів на території Криму. Грицак упевнений, що після деокупації все колаборанти понесуть заслужене покарання.

“Мова не йде про людей, які були обмануті агресивною антиукраїнською пропагандою і пішли на так званий референдум”, – уточнив глава СБУ.

Відновлене управління СБУ Автономної Республіки Крим і Севастополя буде дислокуватися в приміщенні Національного банку в Херсоні, який передав співробітникам відомства військове спорядження.

За словами Грицака, співробітники Служби безпеки повинні сконцентруватися на своїх основних завданнях, оскільки тепер вони вимушено несуть службу в прикордонній області.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини