Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

#ДайтеСЛОВО: Марко Галаневич з ДахаБраха приєднався до кампании КримСОС та чекає відповіді щодо Криму від кандидатів на посаду Президента

15 / 04 / 2019

Аби підтримати вимоги щодо Криму та поставити свої питання кандидатам, записуйте відео, робіть пости та перепости і обов’язково підписуйте хештегом #ДайтеСЛОВО

Друзі, ми закликаємо приєднатися до нашого звернення до кандидатів на посаду Президента України Петра Порошенко та Володимира Зеленського

Шановні кандидати, Президент України, як Верховний головнокомандувач, який повинен гарантувати суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, має мати чітку позицію щодо Криму.

#ДайтеСлово #КримНеПродається #РайдерДляПрезидента #ВимагаємоПояснити #КримЦеУкраїна

Вимагаємо від кандидатів дати слово дотримуватися таких позицій на посаді Президента:

1. В жодному разі не відмовлятися від суверенітету над Кримом. Не проводити переговорів з країною-окупантом, крім як з питання повернення Криму під контроль України та виведення російських військ з півострова. Не розглядати питання обміну Криму на Донбас; не виносити питання долі Криму на жодні референдуми.
2. Продовжувати тиск на Російську Федерацію щодо повернення Криму Україні, припинення порушення прав людини в Криму, повернення українських в’язнів Кремля, розслідування справ проти українських та кримськотатарських активістів в Криму.
3. Продовжувати співпрацю з міжнародними партнерами над санкційним режимом проти Російської Федерації, який було розпочато через окупацію Росією Криму. Захищати права людини в Криму дипломатичним шляхом, лоббіювати звільнення українських політв’язнів.
4. Забезпечити незворотність процесу забезпечення права кримських татар на самовизначення в межах надання національно-територіальної автономії у складі України.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини