Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ЦВК РФ не дозволила провести референдум про прямі вибори «голови» Севастополя

27 / 07 / 2016

ЦВК розглянула скаргу, подану ініціативною групою з проведення референдуму про перехід до прямих виборів “голови” Севастополя, і підтвердила законність дій місцевого виборчкому, який відмовив прихильникам Олексія Чалого. Про це повідомляє російський РБК.

Центрвиборчком розглянув скаргу, подану ініціативною групою з проведення референдуму про перехід до прямих виборів “голови” Севастополя. ЦВК ухвалила, що регіональний виборчком прийняв законне рішення.

«Скарга була, ми відповіли. ЦВК вважає, що рішення виборчкому Севастополя прийнято з урахуванням регіонального та федерального закону», — відповів заступник голови ЦВК Микола Будаєв на питання журналіста, яке рішення комісії за скаргою севастопольської ініціативної групи.

Булаєв додав, що коли в регіональному законодавстві з’явиться норма про проведення референдуму в Севастополі, для відмови в проведенні референдуму не буде причин.

Прихильники “екс-спікера” “законодавчих зборів” Севастополя Олексія Чалого звернулися до ЦВК зі скаргою на рішення севастопольського виборчкому.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини