Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Центр опублікував запис розмови з депутатом Енергодара Дубковим

11 / 08 / 2016

Центр журналістських розслідувань опублікував фрагмент аудіозапису розмови з депутатом міськради Енергодара Артемом Дубковим, щоб підтвердити вчорашню заяву Дубкова про те, що це він просив Євгенія Панова з’їздити в Ялту.

Вчора ФСБ РФ повідомила про затримання в Криму громадянина України Євгена Панова за звинуваченням у тероризмі. Його близькі повідомляють про те, що Панов пропав на неокупованій території України.

У коментарі Центру журналістських розслідувань Артем Дубков повідомив, що це він попросив Панова з’їздити в Крим.

«На вулиці Нагірній у мене є недобуд в Ялті. У мене багато там нерухомості було. Я був директором фірми, яка 10 років була підрядником Лівадійської селищної ради. І я попросив його (Євгена Панова – ред.) з’їздити, подивитися, чи все там в порядку», – сказав Дубков виданню.

Сьогодні Дубков розповів QirimInfo що під час розмови з журналісткою він був п’яний і його слова про Панова неправильно інтерпретували.

«У двох словах, там була неправильна інтерпретація мого виступу, тим більше я був напідпитку, дзвінок був о 10 годині вечора», – сказав він.

Однак те, що прозвучало в телефонній розмові, важко інтерпретувати інакше.

«Я не буду коментувати «спростування» Артемом Дубкова своїх слів — ми просто публікуємо цей фрагмент розмови, послухайте і вирішите самі. Хіба що пораджу Артему вже зупинитися на якій-небудь одній версії: чи то я неправильно інтерпретувала його слова, то чи вирвала з контексту, то він пожартував, чи то був сильно нетверезий і не пам’ятає, що говорив», – написала в своєму блозі головний редактор Центру Валентина Самар.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини