Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Це тиск на весь кримськотатарський народ: в Ростові пройшло засідання у «справі Хізб ут-Тахрір»

25 / 03 / 2019

Про це QirmInfo повідомила адвокатка Ліля Геміджі відразу після завершення засідання.

«Протягом всього дня слухали ці записи, докази сторони звинувачення. Аудиофіксація розмов, де хлопці (фігурантів справи – ред.) обговорюють різні побутові теми, нічого екстраординарного », – розповила адвокат.

Вона додала, що обвинувачені Рустем Ісмаїлов, Айдера Саледінов, Еміль Джемаденов, Узеир Абдуллаєв і Теймур Абдуллаєв відчувають себе добре і не падають духом:

«Вони сприймають цей процес виключно як тиск, причому не тільки на них, а в цілому на весь народ».

Адвокат також розповіла про лист, в якому фігуранти справи висловлюють подяку всім тим, хто морально і матеріально допомагає долати ці труднощі їх сім’ям.

«Вони не зламані – це найголовніше!», – резюмувала адвокат.

Раніше повідомлялося, що фігурант сімферопольського справи «Хізб ут-Тахрір», Айдер Саледінов, був поміщений до спецблоку ростовського СІЗО з невідомих причин.

За інформацією Геміджі, такі заходи стають приводом для формування негативної характеристики до «особистої справи» для обвинувачених за статтею 205.5 КК РФ:

«Всі ці стягнення у вигляді поміщення до спецблоку – все буде внесено до особової справи та може вплинути (негативно – ред.), наприклад, при клопотанні (сторони захисту ред.) на УДЗ та, в загалі, інші процеси, що пов’язані з відбуванням терміну» .

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини