Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Царьов отримав в Криму санаторій, який має статус пам'ятки архітектури

3 / 08 / 2016

Народний депутат, утікач та колишній спікер «парламенту» «Новоросії» Олег Царьов отримав від Росії будівлю дитячого санаторію «Ай-Тодор» в Криму, повідомляє «Дождь».

Це колишній маєток князя Михайла Романова, що має статус пам’ятки архітектури регіонального значення. У листопаді 2015 року російське міністерство економічного розвитку Криму уклало договір про реалізацію проекту реконструкції санаторію з ТОВ «Веселка», яке, згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб (ЕГРЮЛ), очолює мати політика Ніна Царьова.

У компанії два засновника – це сам Царьов (йому належить 1%) і компанія «Сельбілляр», 99% якої належить його дружині Ларисі.
У бесіді з «Дождем» Царьов підтвердив цю інформацію і не виключив, що в майбутньому займеться проектом сам. Сім’я Царьова отримала санаторій для «реконструкції та розвитку» в листопаді 2015 року. Разом з самими корпусами «Ай Тодора» у власність Царьову передано земельну ділянку площею 2 гектара.

Згідно з документацією до угоди, з травня 2016 року по грудень 2024 року інвестор зобов’язується виплатити державі 254 мільйона рублів податків. Проект з реконструкції та розвитку санаторію розрахований на 7 років.

Санаторій розташований недалеко від Ялти, в 175 метрах над рівнем моря. Загальна площа території «Ай Тодора» — понад 6 гектарів, з них 5,9 займає величезний парк, де колись ходила родина Романових.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини