Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Чийгозу продовжили термін утримання під вартою до квітня 2017 року

12 / 12 / 2016

Верховний суд Криму продовжив термін утримання під вартою заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтему Чийгоз до 8 квітня 2017 року. Про це в Twitter повідомив адвокат Микола Полозов.

У коментарі QirimInfo Полозов розповів, що 8 січня у Чийгоза закінчується термін арешту і захист клопотав про зміну запобіжного заходу на домашній арешт.

«Істотне клопотання, заявлене сьогодні прокурором – про продовження запобіжного заходу Чийгозу на три місяці. 8 січня у нього закінчується термін арешту. Тобто, хочуть продовжити з 8 січня по 8 квітня. Звісно, ми заперечували. Захист клопотав про зміну запобіжного заходу на домашній арешт. Формулювання, яке використовувала прокурор – «обставини не змінилися». Але це не так. У нас велика частина доказів вже закріплена протоколом. Незважаючи на це судді прийняли рішення залишити його під вартою. Звичайно, ми будемо це рішення оскаржувати», – пояснив адвокат.

За прогнозами захисту, до кінця цього року суд в кращому випадку закінчить допит свідків сторони звинувачення, а вирок Ахтему Чийгоз варто очікувати до триріччя справи – в лютому 2017 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини