Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Чийгоз звинуватив свідка Ейваза Умерова у брехні

27 / 07 / 2017

Сьогодні, 27 липня, в ході 149 судового засідання у справі щодо Ахтема Чийгоза суд продовжив допит Ахтема Чийгоза. Про це у відеозверненні опублікованому в Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

Адвокат розповів, що по суті Чийгозу вдалося відповісти лише на одне питання, яке стосувалося особистості Ейваза Умерова.

«Ахтем Чийгоз пояснив чому Ейваз Умеров свідчив проти нього, обмовив його. Це обумовлено давньою історією взаємин Ейваза Умерова і Меджлісу кримськотатарського народу», – заявив адвокат.

Чийгоз заявив, що в 2005 році Ейваз Умеров балотувався кандидатом в Курултай. Однак, його діяльність і діяльність Руслана Бельбека в Судаку була пов’язана з махінаціями із земельними ділянками і щодо нього порушувалася кримінальна справа. За словами Чийгоза, Меджліс здійснював підтримку і юридичну допомогу Ейвазу Умрову.

«Однак згодом Руслан Бельбек і Ейваз Умеров зайняли непримиренну позицію антагоністів Меджлісу. Вони брали участь в брудних акціях по дискредитації членів Меджлісу, спалювали опудало Мустафи Джемілєва, обливали фарбою членів Меджлісу, і Ейваз Умеров відчував явну неприязнь як до Меджлісу в цілому, так і до його представників, включаючи заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза», – розповів Микола Полозов .

Чийгоз додав, що Ейваз Умеров не був присутній 26 лютого на мітингу біля будівлі Верховної Ради АРК і звинуватив Ейваза Умерова у брехні.

Адвокат повідомив, що на цьому допит Чийгоза перервався, так як стався збій в зв’язку. Після перерви судове засідання буде продовжене.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини