Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Чи усвідомлюємо ми важливість соціально-інформаційних кампаній?

18 / 04 / 2019

Громадська діяльність це і є меседж

“Сьогодні існує багато інформації у медійному та онлайн просторі. Саме тому, соціально-інформаційні кампанії є дуже ефективним способом надіслати свій меседж у суспільство та при цьому охопити велику аудиторію” – ділиться з нами Анна Чернікова.

“Кожна організація, перш за все, має працювати на внутрішнє коло, тобто впливати на свою цільову аудиторію. Але цього недостатньо, щоб запровадити важливі соціальні зміни. І тоді нам потрібно щось більш ефективне, що допоможе зачепити суспільство в цілому або хоча б привернути його увагу”.

Чи знаємо ми про проблеми людей, що зовсім поруч?

ГО “Полум’я надії” проводять соціально-інформаційні кампанії для жителів Вінниці. Саме завдяки їх діяльності все більше і більше людей стають усвідомленими про важливі проблеми нашого суспільства.

“Існують певні виклики та проблеми суспільства. Ми як громада сьогодні відповідаємо на ці проблеми та ставимо питання іншим, про те, чи будуть відповідати вони? “

У травні 2018 року у холі міської ради Департамент соціальної політики ВМР спільно з ГО “Полум’я надії” презентували відкриття фотовиставки “Соціальне життя Вінниччини”. На виставці були представлені фотографії сімей, що опинились у складних життєвих обставинах; колишніх нарко- та алкозалежних, які успішно закінчили курс адаптації; соціального патрулювання; безхатченків та соціально активних волонтерів. Також були представлені фотографії молоді з інвалідністю, які пропагують здоровий спосіб життя.

Ви коли-небудь чули про сонячних дітей або про діток дощу?

“Це можуть бути як сонячні дні, так і сонячні зайчики. Але ні, все більш душевніше”

“Полум’я надії” спільно із вінницькими фотографами, дизайнерами, візажистами та перукарями, а також міською радою організували фотовиставку до Міжнародного дня осіб із синдромом Дауна, яка показує любов та тепло між мамами та їхніми “сонячними” дітьми.

Мами сонячних діток стараються завжди долучати своїх дітей у соціальні  події, але самі зазвичай залишаються осторонь. Але саме ця виставка дала можливість мамам також стати частиною проекту та відчути себе важливими.

“Найменше ми б хотіли, щоб нас жаліли”

У суспільстві дуже часто переважає викривлене бачення щодо сонячних дітей. Тому не аби якою важливою місією є пояснити людям, що це синдром, а не хвороба. На жаль, сьогодні недостатньо розповсюджена  інформація про те, що такі дітки повноцінні та у них повноцінні можливості.

Ця виставка піднімає багато суспільно важливих питань. Це і про толерантність у суспільстві…і про підтримку та особливий зв’язок між мамою та її дитиною,і про цінності, сім’ї, і про теплі почуття, і багато про що інше.

[gallery-37092]

“Під час виставки я бачила в очах людей сльози та натхнення. На скільки у людини відкриваються можливості, якщо не замикатись на проблемах”

“Мабуть, це торкнуло її та надихнуло на створення”

“Ми уже давно обговорювали в організації ідею створення фотовиставки. Я і сама колись навчалась на режисера кіно. Ще у шкільні часи мала дзеркальний фотоапарат, що було великою рідкістю. Мабуть звідти ідея і народилась, робити саме фотовиставки”.

Анна Гудима, один із співорганізаторів виставки “Сонячні”, стиліст та дизайнер. Раніше Анна була запрошеним гостем для проведення майстер-класу у творчому молодіжному клубі в рамках проекту “Real Student Life”. Познайомившись з проектами та діяльністю, яку реалізують “Полум’я надії”, Анна настільки перейнялась, що на той момент і народилась ідея виставки “Сонячні”. Дівчина допомогла багато в чому: і залучити дизайнерів одягу, і сама створювала образи. Побачити як саме створювались образи та фотографії можна, переглянувши відео за посиланням.

Іноді почута історія запалює нас надією. А уявіть якщо багато гарних історій почує багато інших людей і також захочуть про це розповісти?

То Ви вже погуглили, хто такі дітки дощу?

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини