Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Чи можуть заняття англійською бути веселими? – Звичайно! Адже в КримSOS зустрічі проводить неперевершена сім’я Моріс

19 / 02 / 2016

Завтра я вже поспішатиму на заняття з неперевершеною Мелані! Я цілий тиждень чекаю на цю зустріч! Мені дуже подобається спілкуватися з Мелані та іншими учасниками, які виїхали з Криму та сходу України. Тут я зустріла багато гарних людей з цікавими думками, гарними посмішками, спільним натхненням. Ми тут тому, що бажаємо краще розмовляти англійською!

Все життя (у школі, в університеті) я вивчала французьку, але в той же час дуже хотіла вчити англійську. Так і вчила – самостійно, спілкуючись з носіями мови тощо. Але цього, як на мене, недостатньо. Зараз мрію про те, що КримSOS організує групу для початківців і я зможу долучитися до неї.

Наталя, Луганськ

 

 

Всі ми вчимо англійську в школі, але не всі знаємо її. Коли в мене з’явилася дитина, ми з нею вивчали англійську разом. Згодом я вже могла непогано спілкуватися, співати пісні, вчити вірші напам’ять. Навіть сусіди їх знали! (сміється – авт.).

На заняттях з Мелані я вдруге. Найбільше мені подобається ігровий формат занять. Уявляєте, вчора ми обговорювали найбільш незабутню ніч у нашому житті. Мені і рідною мовою важкувато розповісти, не те, що англійською! Хтось розповів про випускний бал, хтось – про зустріч випускників, а я поділилася спогадами про «медовий місяць». Навчатися буду й далі, адже маю мету – знайти кращу роботу”

Вероніка, Донецьк

 

 

Про те, що без англійської нікуди, я знала ще зі школи! Але завжди якось знаходилися причини, щоб знову і знову відкладати навчання. Київ – велике місто можливостей та перспектив, але в той же час і місто високі вимог. Знання англійської тут – це не розкіш, а необхідність.

Я дуже зраділа, коли побачила в розсилці від  КримSOS запрошення на безкоштовні курси з Мелані. Звісно, що відвідування курсів один раз на тиждень – це малувато, але ж і починати з чогось треба. Заняття з Мелані – це щось особливе! Друзі, де ви ще знайдете вчителя, який на безкоштовних заняттях ще й пригощає вас брауні?! Кожного разу з нетерпінням чекаю на зустріч!

Вікторія, Алчевськ

 

Інформацію щодо реєстрації на розмовний розмовний клуб англійської мови в Києві дивіться ТУТ

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини