Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Чубаров: якщо 1 січня постачання електрики в Крим продовжиться, значить, нас здали

30 / 12 / 2015

Контракт на постачання електрики до Криму діє до 31 грудня 2015 року, нагадав глава Меджлісу Рефат Чубаров на прес-конференції в Києві 30 грудня, повідомляють «ЛІГА.net». За словами Чубарова, в Меджлісі очікують прояснення ситуації з підписанням або непідписанням нового контракту на постачання електроенергії на півострів. 

«Особисто я не знаю, що будет 1 січня, починаючи з першої хвилини. Нинішній контракт діє до 31 грудня 2015 року. І рівно з 24:00 1 січня не повинно бути електропостачання в окупований Крим. Але виходячи з тієї впевненості, з якою Демчишин роздає інтерв’ю, я думаю, що вони знову підготували новий злочин», — сказав Чубаров. 

За його словами, визначення в контракті території півострова як «Кримського федерального округу» є злочином, розслідування якого не доведено до кінця. 

«Якщо 1 січня ми з вами прокинемося і будемо знати, що Крим отримує електроенергію і нам ніхто не продемонструє документ, який підписаний відповідно до законодавства України, це буде означати, що нас всі здали. Сподіваюся, що завтра чи післязавтра ми отримаємо якісь відповіді. Або мовчки триватиме «злив» Криму», — сказав він. 

При цьому, якщо в новому договорі територія Криму буде позначена як «Автономна Республіка Крим, тимчасово окупована Російською Федерацією», то поставки по лінії «Каховка-Титан» потужністю 220 мегават будуть продовжені. 

Нагадаємо, 8 грудня аварійне електропостачання Криму було відновлено по одній лінії електропередач.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини