Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Чубаров вважає, що Київ не повинен виключати військовий сценарій повернення Криму

26 / 04 / 2016

Лідер Меджлісу Рефат Чубаров вважає, що найбільш ефективним для деокупації Криму є дипломатичний шлях, однак військовий фактор має бути присутнім. Про це він сказав у понеділок увечері в ефірі «5 каналу».

«Залишається найбільш ефективною дипломатична сфера <...> але, на мою думку, в деяких кроках, які здійснюються міжнародною громадськістю, вже є моменти самообману», — сказав Чубаров.

Разом з тим, він переконаний, що не можна повністю відкидати військову складову в стратегії повернення Криму Україні.
«Військовий фактор не може просто так бути відкинутий. Ми повинні робити свою частину «домашнього завдання» — зміцнення армії», — вважає Чубаров.

Він переконаний також, що Україні слід приділити більше уваги співпраці з країнами Чорноморського басейну, оскільки ці країни — Болгарія, Румунія, Грузія, Туреччина — «відчувають не меншу загрозу, ніж Україна».

«Тому я вітаю обговорення питань, пов’язаних зі створенням морських формувань, які могли б одночасно відповідати вимогам цих країн. Думаю, що НАТО має бути присутнім у Чорному морі. Це все буде утримувати Росію від небажаних для нас дій», — вважає лідер Меджлісу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини