Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Чубаров: спецслужби РФ хочуть вбити першого «віце-прем'єра» і «віце-спікера» Криму

10 / 11 / 2015

Глава Меджлісу Рефат Чубаров заявив, що до нього надійшла інформація, згідно з якою російські спецслужби розробляють плани щодо фізичного усунення деяких представників окупаційної влади Криму.

Серед намічених жертв Чубаров назвав першого віце-прем’єра російського уряду Криму Михайла Шеремета та віце-спікера «Держради Криму», колишнього члена Меджлісу Ремзі Ільясова.

«У випадку з Михайлом Шереметом вирішуються одночасно два завдання: ліквідується ключовий учасник, співвиконавець і очевидець всіх злочинів, скоєних спецпідрозділами РФ у взаємодії з кримською «самообороною» в перші тижні окупації Росією Криму (тут і вбивство Решата Аметова); прибирається один з найбільш обізнаних і відданих Аксьонову подільників», — написав Рефат Чубаров на своїй сторінці в facebook.

У випадку ж з Ільясовим в планах спецслужб замінити його на більш завзятого й цинічного коллаборанта з числа кримських татар.

За інформацією Чубарова, в результаті розслідування передбачуваних вбивств російськими правоохоронцями, сліди неминуче призведуть до непричетних людей, відомих своїм неприйняттям окупації Криму.

«Бонусом спецоперації з’явиться вплетення в окупаційну міфологію двох жертовних імен — кримського татарина та росіянина, що нібито полегли від рук наймитів “хунти”…» — додав голова Меджлісу.

Він також висловив упевненість, що попереджені представники кримської влади тепер зроблять особисті заходи безпеки, щоб не опинитися жертвами.

«Відповідно, буде зірваний план по здійсненню масштабної провокації в Криму, в яку можуть бути кинуті десятки ні в чому не причетних людей», — резюмував Чубаров.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини