Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Чубаров розкритикував звіт Ради Європи про права людини в Криму

21 / 04 / 2016

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив про свою незгоду зі звітом Ради Європи про права людини в Криму, пише DW.

«У звіті говориться про те, що в тимчасово окупованому Криму утисків і переслідувань зазнають окремі незгодні з російським режимом активісти, а не кримські татари як етнічна група. Ми з цим висновком категорично не згодні», — заявив Чубаров 21 квітня на круглому столі у Страсбурзі в рамках сесії ПАРЄ.

Чубаров зазначив, що в Криму до представників жодної релігійної конфесії, крім кримських татар, які проповідують іслам, російські силовики не приходять з обшуками, а заборона російською владою діяльності Меджлісу «є найкращим доказом того, що з боку окупаційної влади проти кримськотатарського народу ведеться політика на знищення».

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини