Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Чубаров: проблема «сірої» торгівлі між Україною і тимчасово окупованим Кримом не вирішена остаточно

18 / 01 / 2016

Учасники Виконавчої ради Всесвітнього конгресу кримських татар відвідали місце проведення акції громадської блокади Криму та провели там брифінг. У ході візиту координатори громадянської блокади Криму поділилися планами на майбутнє, а голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров оголосив про зміну формату акції. Про це QirimInfo повідомив сам Чубаров, також рокзазавши про досягнення акції з громадської блокади Криму.

«Оскільки з учорашнього дня набула чинності постанова Кабінету Міністрів про правила торгівлі України з Кримом, то тепер багато в чому полегшується виконання тих вимог, з якими виступили учасники громадянської блокади Криму ще 20 вересня», — заявив Чубаров.

Він також додав, що кілька цілей, які ставила перед собою акція, виконані.

«По-перше, ми повернули питання Криму і необхідністі його деокупації на порядок денний міжнародної та внутрішньої політики України. Також завдяки тиску учасників блокади Україна повністю приєдналася до санкцій з боку міжнародного співтовариства, до санкцій, про які вона просила інші держави», — і додав: — «Дуже важливо, що ми це зробили в рамках закону і права, хоча, звісно, необхідність скасування закону про Вільну економічну зону «Крим», на підставі якого була створена ця безмежна торгівля з Кримом, «сіра» торгівля — це завдання ще стоїть».

На думку голови Меджлісу, необхідно прийняти новий закон, який би дуже чітко регулював взаємовідносини між материковою Україною і тимчасово окупованій частиною України, якою є Крим.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини