Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Чубаров: кримськотатарський батальйон буде мирним

15 / 03 / 2016

Лідер Меджлісу Рефат Чубаров заявив, що кримськотатарський батальйон імені Номана Челебіджихана буде діяти без спеціальних бойових операцій для звільнення півострова.

«Мова йде, перш за все, про те, що, коли Україна буде заходити в Крим, коли піде Росія, виникне необхідність заповнення цього вакууму, в тому числі і цими силовиками. Я виключаю ймовірність проведення спеціальних бойових дій близько або всередині Криму заради звільнення півострова», — повідомив в інтерв’ю «Главкому» Чубаров.

За його словами, батальйон буде займатися громадським порядком на півострові.

«Ми говоримо весь час і всюди про те, що як тільки в Крим зайдуть наші Збройні сили під час його повернення, то обов’язково повинні бути підрозділи, для членів яких Крим є рідною, а тому дуже знайомим. Саме ці люди повинні взятися за роботу по дотриманню громадського порядку, ці люди повинні стати на початку діяльності правоохоронних органів, взяти відразу під охорону адмінбудівлі. Ми говоримо про те, що за Збройними силами в Крим зайде підрозділ Нацгвардії України, головним завданням якого буде забезпечення громадського порядку», — розповів лідер Меджлісу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини