Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Чотирьом свідкам обшуків в Бахчисараї присудили адмінарешти

13 / 04 / 2017

Бахчисарайський райсуд виніс рішення по адміністративних справах п’ятьох кримських татар, затриманих сьогодні вранці. Двоє з них – Мустафа Абдураманов і Азіз Азізов отримали сім діб адміністративного арешту; Ремзі Зудієв – 3 доби; Ескендер Меметов – 2 доби. Шевкет Абдураманова суд призначив штраф в розмірі 10 тисяч рублів.

Раніше правозахисниця Ельвіна Семедляєва повідомила, що суд у справі Мустафи і Шевкета Абдураманових пройшов без адвоката.

«Тільки що вийшов [з будівлі суду] Абдураманов Шевкет. З його слів відомо, що суд пройшов без захисника. Вони разом з сином заявили про право на адвоката. У суді їм сказали: ми маємо право судити вас без захисника», – розповіла Семедляєва.

Нагадаємо, сьогодні вранці в Бахчисараї силовики провели обшуки в будинках кримських татар Сейдамета Мустафаєва і Мідатов Муждабаев. Їх затримали, доставили в місцевий відділ поліції і пред’явили звинувачення у правопорушенні статті 20.3 КоАП РФ [Пропаганда або публічна демонстрація <...> атрибутики або символіки екстремістських організацій]

Крім того у будинку Мустафаєва між людьми і силовиками виник конфлікт. Як повідомляють очевидці, силовики застосували кийки і стріляли в повітря. В результаті затримали п’ятьох кримських татар – Мустафу і Шевкету Абдураманова, Ескендера Меметова, Ремзі Зудіева і Азіза Азизова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини