Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Чорноріченське водосховище заповнене менш ніж наполовину

13 / 09 / 2016

Чорноріченське водосховище заповнене менш ніж на 50% від максимального обсягу, заявив директор держпідприємства «Водоканал» Микола Перегуда, повідомляє sevastopol.su.

«На сьогодні в Чорноріченському водосховищі накопичено 30 млн 240 тис. кубометрів води. В цей час в минулому році у нас запасів води на 15 млн кубометрів було більше», — сказав Перегуда в ефірі Інформаційного каналу Севастополя.

Перегуда зазначив, що до 2020 року планується спорудження водозабірних споруджень для перекидання вод річки Коккозка в Чорноріченське водосховище протягом 3 років. Проти цього раніше виступили депутати Бахчисарайської райради, пояснюючи свою позицію негативними екологічними наслідками. “Рада міністрів” Криму тоді підтримала депутатів. Перегуда переконаний, що без забору води постачання Севастополя буде нестабільним.

«Без цього джерела стабільності водопостачання Севастополя в найближчі роки не буде», — вважає Перегуда.

Він додав, що брак води відчуває не тільки Севастополь, а й увесь Крим, і нагадав, що раніше додатковим джерелом був Північно-Кримський канал, до якого надходила вода з України.

ФЦП розвитку Криму і Севастополя передбачає будівництво буферного водосховища на річці Коккозка в районі села Соколине і тунелю для перекидання води в Чорноріченське водосховище. Повторну нараду з питання будівництва Соколинського водосховища і водозабірних споруд на Коккозці відбудеться в середині вересня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини