Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

«Чорноморнафтогаз» пропонує підвищити вартість газу для кримчан

28 / 10 / 2015
Націоналізоване кримською владою ДАТ «Чорноморнафтогаз» пропонує підвищити тарифи на газ для оптових покупців, повідомляє «РІА Крим» з посиланням на слова гендиректора підприємства Ігоря Шабанова.
 
«Збільшення на 10-15% дозволить підприємству підтримувати і нарощувати видобуток, а також розвивати свої проекти за рахунок власних коштів», – заявив Шабанов.
 
Також, за його словами, в Криму найнижчі ціни на газ порівняно з регіонами РФ, і при цьому вартість видобутку газу на морському шельфі істотно вище. У планах підприємства освоєння нових територій, але вихід на промислові обсяги видобутку там відбудеться не раніше, ніж через 6 років.
 
Українське державне підприємство «Чорноморнафтогаз» було «націоналізовано» у березні 2014 року, і вже у квітні міністерство фінансів США внесло компанію до санкціного списку.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини