Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Чоловік загиблої на мітингу 26 лютого: підсудні невинні в її смерті

30 / 12 / 2015

Володимир Кортнєв, чоловік Валентини Кортнєвої, яка загинула під час мітингу 26 лютого 2014, вважає обвинувачених у «справі 26 лютого» кримських татар не причетними до її смерті. Про це чоловік розповів кореспонденту «15 хвилин» перед початком судового засідання у даній справі 28 грудня.

Сам Володимир був присутній на мітингу 26 лютого 2014. За його словами, він з дружиною гуляв по місту і зупинився дізнатися, що відбувається. Він залишив її на тротуарі через дорогу праворуч від будівлі кримського парламенту (там, де мітингували прихильники «Русского единства»), а сам пішов ближче до основних подій. Потім на підтримку «Русского единства» привезли два автобуси молодих людей «сумнівної зовнішності». Пізніше вони тікали в бік медучилища по вул. К.Маркса і саме хтось із них убив його дружину, упевнений Володимир. 

За словами Володимира, за фактом смерті його дружини було заведено кримінальну справу за статтею «Умисне вбивство», але слідство велося «з рук геть погано». Нібито були допитані всього 25-30 свідків, у справі було недостатньо матеріалів. Пізніше в кримському слідчому управлінні Слідчого комітету РФ йому повідомили, що загибель Валентини Кортневий буде розслідуватися в рамках «сутички 26 лютого». 

Дізнатися у слідчих будь-яку інформацію про справжніх вбивць чоловікові не вдалося. Жодному з фігурантів “справи 26 лютого” не інкримінують вбивство. Тому Володимир впевнений, що таким чином справу про вбивство його дружини хочуть зам’яти, а невинних людей покарати, спекулюючи цією смертю.

Нагадаємо, обвинуваченими у справі про зіткнення 26 лютого 2014 біля будівлі кримського парламенту є заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, а також Мустафа Дегерменджі, Алі Асанов, Арсен Юнусов, Ескендер Емірваліев і Ескендер Кантемир.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини