Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Члени Меджлісу не планують покидати Крим, — Джелял

30 / 09 / 2016

Члени Меджлісу кримськотатарського народу не збираються залишати Крим після остаточного визнання органу екстремістською організацією, передають “Аргументи Тижня – Крим” слова заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла.

«Я регулярно на зв’язку зі своїми колегами. Поки ні від кого бажання покинути Крим я не почув. Я не виключаю, що можуть бути прийняті такі рішення, коли людям буде загрожувати безпосереднє позбавлення волі і будь-які (інші) негативні наслідки», — сказав він.

Коментуючи питання, чи можуть деякі члени покинути Меджліс у зв’язку з його забороною, Джелял повідомив, що це можливо тільки у разі смерті члена або рішення Курултаю.

«Ніяким іншим способом звільнитися від статусу члена Меджлісу неможливо. Таким чином, якщо мої колеги захочуть заявити, що вони більше не члени Меджлісу, ця заява буде носити номінальний характер. За фактом, поки немає рішення Курултаю кримськотатарського народу про звільнення конкретної особи від виконання обов’язків члена Меджлісу, він продовжує таким залишатися», — додав заступник голови Меджлісу.

Нагадаємо, вчора Верховний суд РФ відхилив апеляцію захисту і підтвердив визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини