Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Членів Меджлісу викликали на допит в центр «Е»

26 / 09 / 2016

Російські силовики викликали на допит в центр з протидії екстремізму ряд членів Меджлісу кримськотатарського народу і делегатів Курултаю, повідомив перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял. За його інформацією, силовиків цікавить призупинення членства в Меджлісі осіб, які співпрацюють з окупаційною владою півострова.

Нагадаємо, 23 вересня Меджліс кримськотатарського народу призупинив членство в організації заступника голови Айдера Аджімамбетова, муфтія Криму Еміралі Аблаєва, нового російського “держслужбовця” Руслана Якубова через участь у політичних заходах, організованих окупаційною владою в Криму, а також виступи, заяви і коментарі в ЗМІ, несумісні зі статусом делегата Курултаю кримськотатарського народу.

 

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини