Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Через сильні морози в Керченській протоці можуть зупинитися вантажоперевезення

4 / 01 / 2016

Замерзання Азовського моря і Керченської протоки може призвести до проблем з перевезеннями: Азовське море продовжує замерзати через сильні морози, що прийшли в Україну перед новорічними святами, повідомляє replyua.net.

Таку думку висловив на своїй сторінці у Фейсбуці Андрій Клименко, редактор порталу BlackSeaNews. Клименко впевнений, що, якщо сьогодні вночі не почнеться потепління, 6 січня Азовське море почне серйозно підмерзати, а Таганрозька протока повністю покриється льодом.

В Азово-Донському каналі, а також поблизу Єйська і Таганрога товщина льоду вже досягла десяти сантиметрів, і в цих районах працюють криголами. Якщо ситуація не зміниться, перевезення можуть припинитися.

Сьогодні, за словами Клименка, судна декількох класів припинили навігацію. Він не виключає, що схожа ситуація може трапитись і в Керченській протоці – єдиній артерії, що зв’язує Крим із Росією. Синоптики прогнозують невелике потепління, але через кілька днів знову прийдуть морози, і за цей час лід не встигне розтанути.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини