Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Через санкції зарубіжні артисти не поїдуть на «Koktebel Jazz Party»

10 / 08 / 2015

Як повідомляє «Центр журналістських розслідувань», зарубіжні артисти скасовують свої виступи на фестивалі «Koktebel Jazz Party» в Криму через можливі санкції.

Продюсер трубача Артуро Сандоваля Френк Вардарос повідомив організаторам, що артист не виступатиме на фестивалі «Koktebel Jazz Party» через санкції Євросоюзу. «Вибачте, ми нічого не можемо вдіяти. Якщо Артуро порушить закон, то його оштрафують»,– повідомив Вардарос.

Також, вокаліст гурту «De-Phuzz» Пет Еплтон повідомив про свою відмову брати участь у фестивалі. «Існує загроза, що «De-Phuzz» заборонять в’їзд до України, а країни ЄС скасують наші виступи. Ми граємо тільки для наших фанів, а наш концерт в Криму може дати неправильний посил шанувальникам і негативно позначитися на майбутньому групи», – заявив Епплтон.

Раніше в прес-службі Міністерства культури України кореспонденту інформаційного порталу «Крим. Реалії» заявили, що артисти, які поїдуть на фестиваль до Криму, потраплять під санкції.

«Іноземні артисти, які виступлять на окупованій території у заходах, організатором яких є одіозний російський телеведучий Дмитро Кисельов, проти якого запроваджені санкції Євросоюзу, Канади, Швейцарії й України і, який підтримує позицію президента Російської Федерації Путіна щодо Криму і воєнну агресію на сході нашої країни, тим самим висловлюють підтримку акту агресії і порушення територіальної цілісності нашої країни», – заявили в Мінкульті.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини